Úvod Naše služby Galerie Reference Objednávka Kontakt
CO O NÁS ŘÍKAJÍ NAŠI KLIENTI
Pracuji v oboru realit jako makléř. Foterier si objednávám na speciální zakázky. Fotografie interiérů musí být zajímavé, aby upoutaly pozornost klientů.
Lubor Myšák
Realitní makléř, Jihočeský kraj
Se službami Foterieru jsme velmi spokojeni. Image fotografií našich produktů a služeb vyšly vždy na výbornou, stejně jako dokumentační fotky z akcí a workshopů.
Pavla Koubová
Ředitelka firmy DFK Group a.s., České Budějovice
Nejvíce mne baví houževnatost, pozitivní přístup a preciznost ke všem pracovním výzvám. A také to, že se na Vás mohu spolehnout.
Ota Klimas
Majitel penzionu U Lípy, Suchdol nad Lužnicí
 
Zajišťují mi focení portrétů, pracovních fotek z průmyslové dílny, interiérů nemovitostí. Vždy vím, že fotky budou ve špičkové kvalitě, budou mít něco navíc, ten příběh viděn jinýma očima a pak organizační věci, dodržení časů, pravidel. I to je důležitá část vzniku fotek…a ta je dokonalá a precizní.
Michaela Haluzová
Spolumajitelka firmy CB METAL
S láskou jsem si zrekonstruovala malou chatičku. Chtěla jsem se s ní pochlubit svým přátelům, nechala jsem ji tedy nafotit od děvčat z Foterieru a nikdo mi nechtěl věřit, že je to jen jedna místnost, z kolika stran byly schopné pořídit záběry. I když o focení nic nevím, fotky mám přesně takové, jaké jsem si přála.
Radmila Hrbková
Salon Robin
Na naše stránky a reklamní účely společnosti Rondo potřebujeme zajistit fotografie různých typů kuchyní. Pro zákazníky se fotí kuchyně, jak z více stran, tak technické detaily. Jsem spokojen, protože kuchyně odpovídají realitě a jsou tak splněny veškeré naše požadavky.
Tomáš Zimmel
Zakladatel a majitel firmy KUCHYNĚ RONDO